- Anunț program SIPOCA

PRIMĂRIA --> Home

Secretariatul general al Guvernului (SGG) și Ministerul Afacerilor Interne (MAI), în calitate de partener, implementează proiectul: „Guvernare transparentă, deschisă și participativă - standardizare, armonizare, dialog îmbunătățit"- cod SIPOCA 35, cu aplicare națională, care se derulează începând cu 27 iulie 2018.

Scopul proiectului constă în creșterea gradului de transparență a actului de guvernare la nivel central și local.

Mai multe detalii puteti urmări în link-ul de mai jos.

SIPOCA

Linkuri externe