- Impozite si taxe- prezentare generala

ANUNT PUBLIC

ANUNT PUBLIC - Aviz Mediu P.U.G

PRIMĂRIA --> Impozite și taxe

Impozite si taxe- prezentare generala

Departamentul Impozite si Taxe Locale a comunei Puiesti are atributii privind stabilirea, constatarea, controlul, urmarirea si încasarea impozitelor si taxelor locale, pe raza administrativ - teritoriala a comunei Puiesti.

Modalitatile de informare puse la dispozitia contribuabililor sunt:
• informarea directa prin intermediul functionarilor publici care deservesc ghiseele pentru activitatea cu publicul, deschise la sediul institutiei noastre din Primaria Puiesti
• prin pagina de internet, adresa este http://www.comuna-puiesti-vaslui.ro/ari2_160-impozite_si_taxe.html

Imagini panoramice, comuna Puiesti

Data creare: 22-03-2016 11:32:13