- Cerere pentru emiterea Certificatului de Urbanism

ANUNT PUBLIC - Aviz Mediu P.U.G

PRIMĂRIA --> Urbanism --> Eliberare certificate

Cerere pentru emiterea Certificatului de Urbanism

Certificatul de urbanism se va elibera in baza unei cereri care va cuprinde atat elementele de identificare a imobilului pentru care se solicita certificatul de urbanism, cat si elementele care definesc scopul solicitarii. Certificatul de urbanism nu confera dreptul de a executa lucrari de constructii.

Cerere pentru emiterea Certificatului de Urbanism

Data creare: 07-07-2015 12:07:43